Мене звуть Юлія Рудік. Я - засновник маркетинг-агенції SOTY.
З MALTSEV production ми співпрацюємо вже не вперше. Дуже подобається, що завжди є чіткість, ентузіазм, експресія, і робота здається вчасно, і це ідеальне співвідношення в плані вартості і якості роботи, яке видається в результаті. І для наших майбутніх проектів ми однозначно будемо співпрацювати ще.
Відео
Добрий день! Мене звут Демченко Дмитро. Я власник компанії Lapufic. Ми виготовляємо безкаркасні меблі. Також я засновник агенції нерухомості REDD8.

Ми працювали з MALTSEV production по обидва проектам. Я залишився дуже задоволений. Вони молодці. Професійно виконують всі завдання. Все, що ми до цього ставили в завданні, вони виконали. Навіть перевиконали.

Тому раджу. Звертайтесь. Вони класні!
Відео
Всім привіт! Мене звуть Гончаренко Анастасія. Я є власником українського бренду жіночого одягу Fashion Owl.
Зовсім недавно мені і моїй команді терміново потрібна була людина, яка зможе професійно створити серію відео для нашого бізнесу.
Мені необхідно було діяти блискавично і я дуже рада тому, що доля звела мене з MALTSEV production. Я зрозуміла, що все буде добре рівно тоді, коли ми переступили поріг фотостудії. Для мене, як для людини, яка платить гроші, було дуже важливо, щоб люди, які займаються процесом, розуміли що вони роблять. І щоб все це відбувалося на професійному рівні. І я побачила цей професіоналізм.
Тому я хочу висловити щиру подяку хлопцям і порадити людям з індустрії fashion та інших індустрій залучати своїх клієнтів за допомогою відео. Сподіваюся, що ви підете моєю рекомендацією.
Відео