ВАКАНСІЇ
Ми швидко розвиваємося та постійно у пошуках нових людей, які посилять нашу компанію. Наразі в нас відкриті наступні вакансії
Project Manager | TikTok agency «Ребята»
Ми відкриваємо Tik-Tok агенцію та шукаємо організованого, відповідального, комунікабельного проєктного менеджера у Києві. Твоя задача: комунікація з клієнтом та ведення проєктів на всіх епатах роботи. У твоїй команді креативні люди: сценаристи, відеомейкери та контент-менеджери.

Ми практикуємо гібридну форму роботи. Ти можешь працювати віддалено, але ми звичайно за те, щоб створювати класну робочу атмосферу саме в офісі.

Досвід роботи проджект менеджером чи продакшн менеджером обов'язковий і повинен складати не меньш 2 років.

Якщо це все саме про тебе, то напиши нам! Ми чекаємо на тебе!
Screenwriter | TikTok agency «Ребята»
Ми шукаємо сценариста, який вміє втілювати креативні ідеї у яскраві образи, слідкує за трендами у TikTok та може швидко процювати. Якщо твоє друге ім'я Фонтан Ідей, то пиши сюди и приходь до нас. Мабудь, ми шукаємо саме тебе.
P.S. Твої Рєбята!
Screenwriter | Maltsev production
Продакшн спеціалізується на створенні відео: рекламні режисерські ролики, корпоративні фільми, контент для соціальних мереж, відео для YouTube, відеокурси. Наші клієнти – малий, переважно середній та великий бізнес, провідні компанії, холдинги, стартапи.

Сценарист зазвичай пише сценарії на основі райтерських текстів про компанію, про її переваги, місію, цінності та цілі, описує властивості продуктів та інше. Такої роботи багато.
Але й також ми снімаємо відео для YouTube, а це й сценарії для ведучіх, для інтерв'ю та шоу.
Ще більш креативу у створені реклами. Тут потрібна добра уява та вміння вкласти ідеї в яскраві образи.

Якщо все це про тебе і ти можеш показати приклади своїх схожіх робіт, то напиши нам!
Director | Maltsev production
Філію відеопродакшену в Одесі хочемо посилити крутим режисером! Якщо ти маєш уявлення як створити картинку та можеш донести кому і що треба робити на знімальному майданчику, то велком до нас в команду.

Ми хочемо, щоб режисер мав у портфоліо відео, які він знімав для компаній саме як режисер, окремий спеціаліст на майданчику.

Якщо ти маєш досвід режисури, то напиши нам!
Videographer | Maltsev production
У команди Maltsev production в Одесі та Києві потрібні круті відеомейкери!

Ми спеціалізуємося на створенні відео: рекламні режисерські ролики, корпоративні фільми, контент для соціальних мереж, відео для YouTube, відеокурси. Наші клієнти – малий, переважно середній та великий бізнес, провідні компанії, холдинги, стартапи.

Нам потрібні молоді, енергійні, креативні хлопці та дівчата віком від 18 до 35 років.
Своя техніка. Від Соні 6300 і рівних йому аксесуарів. Об'єктиви, стаб, це все своє. Кожен працює із зручною для себе технікою. Продакшн забезпечує додатковими приблудами - світло, звук, монітори, суфлер тощо.

Наявність наступних навичок обов'язково:
  • Зйомка та монтаж інтерв'ю, стендапів («говорящие головы»), репортажів, влогів.
  • Запис та обробка голос

Пишить у телеграм продакшн менеджеру.
Videographer | TikTok agency «Ребята»
Вертикальні відео, на смартфон, бездзеркалку, під музику, з голосом, з правильно розташованим світлом, змонтовані в айфоні чи у Прем'єрі і тобі не впадлу кинути обладнання та ноут в рюкзак та поїхати на з'йомки чи то в інший кінець міста, чи навіть взагалі в інше місто, то давай к нам!

Ми шукаємо відеомейкерів в Києві та в Одеси.
Класні бренди, файні проєкти та круту робочу атмосферу гарантуємо!

Пиши нам! Ми чекаємо на тебе!